Proč si vybrat ke spolupráci nás?

Naše firma byla založena v roce 1997 v Praze. Neustále sledujeme nové možnosti, trendy, nasloucháme přání našich klientů a spolupracovníků. Firma Youngberry, s.r.o. se zabývá vyhledáváním pracovníků na pozice v oblasti péče o děti (domácnosti, školy, školky a jesle), péče o soukromé rezidence. Dále vyhledáváme pracovníky do hotelových řetězců a restaurací.

Youngberry, s.r.o. je držitelem licence v oblasti zprostředkování práce: Předmět povolení Občanům ČR Občanům EU/EHP Vyhledání zaměstnání pro fyzickou osobu, která se o práci uchází, a vyhledání zaměstnanců pro zaměstnavatele, který hledá nové pracovní síly.

Mgr. Klára Grunsberg

Mgr. Klára Grunsberg

Founder, CEO

Mentor pro školicí a náborová střediska v Praze, Londýně a v Hong Kongu. V roce 2004-2017 pracovala v oblasti luxusního hotelnictví a cestovního ruchu. Vystudovala UK v Praze, obor speciální pedagogiky, hovoří česky, anglicky a rusky.

Šárka Hájková

Šárka Hájková

Trainer Instructor

Od roku 1999 pracuje jako profesionální chůva v rodinách aristokratů, pracovně a společensky exponovaných rodinách. Od roku 2014 školí a mentoruje další chůvy. Absolventka kurzu psychologie a první pomoci.

Mgr. Lucie Le Roux

Mgr. Lucie Le Roux

Vedoucí oddělení etikety a protokolu

Narodila se v České republice a mnoho let pracovala jako manažerka událostí v hotelu Mandarin Oriental Praha, kde propagovala služby jednatelům společnosti a starala se o účty VIP. Školení a praxi získala také na Celebrity Cruise Line, kde pracovala jako Guest Relation Manager. Lucie je kvalifikovaná regionální koordinátorka Českého systému kvality služeb
( projekt zavedený Ministerstvem regionálního rozvoje, financovaný strukturálními fondy EU, jehož cílem je zlepšování služeb turismu), hovoří česky, anglicky a německy.

Lance Le Roux

Lance Le Roux

Vedoucí oddělení Butler

Narodil se v Jižní Africe a pracoval jako Banqueting Manager v hotelu Moevenpick Royal Palm v Dar Es Salaamu, Tanzánie, a dále v hotelu Protea v Pretorii, Jihoafrická republika. Lance dlouhou dobu pracoval jako mentor a školitel pracovníků na výletních lodích Celebrity Cruises společnosti American Cruise Lines. Lance je hlavním poradcem v oblasti moderního managementu domácnosti pro náročné klienty na mezinárodní úrovni.