Dětská sestra

Dětská sestra je specialista pro novorozence. Dětské sestry mají podrobné znalosti o vývojových stádiích novorozenců. Mnohé z nich absolvují aktuální školení, aby držely krok s nejnovějšími poznatky a normami v oblasti péče o novorozence.

Dětské sestry budou odborně pečovat o vašeho novorozence. Naučí vás, jak se o něho starat, včetně koupání, kojení či krmení, přebalování, oblékání, praní jeho oblečení a údržby jeho pokoje. Také vám pomohou nastavit děťátku správný řád, což bude velmi výhodné pro spánkový režim rodičů, až sestra odejde.

Délka pobytu dětské sestry se pohybuje obvykle mezi jedním a šesti měsíci, avšak je určována potřebami konkrétní rodiny. Jelikož budete se svou dětskou sestrou trávit hodně času, doporučujeme investovat do telefonických i osobních rozhovorů. Získáte tak dost příležitostí ubezpečit se, že osobnost i dovednost právě této sestry je přesně to, co vám a vaší rodině bude vyhovovat. Některé rodiny si přejí, aby se jejich dětská sestra setkala s matčiným gynekologem nebo budoucím pediatrem.

V případě vašeho zájmu o služby dětské sestry nás prosím neváhejte kontaktovat

Dětská sestra na dlouhodobý úvazek

 Žádost