Úklidová služba

Úklidová služba vykonává jakoukoli kombinaci lehčích úklidových prací, které udržují soukromé domácnosti nebo komerční prostory, jako jsou hotely, restaurace a nemocnice,  v čistotě a pořádku. Jejich povinnosti zahrnují žehlení prádla, stlaní postelí, výměnu ložního prádla, úklid pokojů a chodeb a vysávání. Čištění rohoží, koberců, čalouněného nábytku nebo závěsů pomocí vysavačů. Vynášení odpadkových košů, vysypávání a mytí popelníků a odvoz dalších odpadků na příslušná místa likvidace odpadu. Péče o děti a/nebo starší osoby, dohled nad jejich aktivitami, poskytování společnosti a pomoc při oblékání, koupání, jídlu a dalších potřebách. Zajišťuje přepravu ložního prádla, ručníků, toaletních potřeb a čisticích prostředků pomocí vozíků, doplňuje zásoby, nákupy nebo objednává potraviny a další domácí potřeby a vede záznamy o výdajích

Přírodní úklidové prostředky

V případě zájmu o úklid pomocí přírodních úklidových prostředků a používání esenciálních olejů neváhejte tento požadavek uvést do kontaktního formuláře.

Barevné kódování

Naše barevné kódování je založeno na používání různobarevných úklidových pomůcek. Používáme čtyři barvy na různé oblasti úklidu:

Tato technika je v oblasti úklidu velmi důležitá. Je to jednoduchá a rychlá orientace při dodržování kvality prováděného úklidu. Nemůže se tak stát, že dojde k přenosu bakterií z toalety např. na kliku u dveří. Dohromady jsou definovány čtyři oblasti úklidu:

  1. Generální (modrá barva) – kanceláře, recepce, obývací místnosti, šatny, vstupní haly, dětské pokoje, ložnice
  2. Kuchyňská (zelená barva) – kuchyně, přípravny, jídelny
  3. Sanitární (červená barva) – a) toalety, pisoáry b) kojící místnosti
  4. Umývárenská (žlutá barva) – umývárny, koupelny, sprchy, umyvadla, bazény, sauny včetně veškerého zařízení a vybavení

ÚKLID

 Objednávka

Upozornění pro dispečink: potřebujeme službu:

Požadovaný plán

Podrobnější informace

Vaše další požadavky, upřesnění (například: alergie, děti, nádobí, podlahy z tvrdého dřeva, prádelna, stěhování před/po, zvířata, před/po párty, obklady v koupelně, čištění trouby…)

Ceny, storna, podmínky

*** ASISTENTKA DISPEČINKU VÁM POTVRDÍ REZERVACI NA EMAIL

*Cena za službu 250-/h.