Firemní školky

 

„Má- li se člověk státi člověkem, musí být vzděláván“

Více než 16 let je hlavním posláním Alfa firemních školek zakládání mateřských škol, dětských skupin a dalších vzdělávacích institucí pro děti a mládež.

 

 

Mateřské školky, základní školy a dětské skupiny zakládáme v celé České Republice. Jsme odborníci a podnikatelé z oblasti předškolního a dalšího vzdělávání dětí a mládeže. Pomáháme realizovat mateřské školy, dětské skupiny a další vzdělávací instituce dle platné legislativy a mezinárodních vzdělávacích trendů. Ve všech projektech nových mateřských škol a dětských skupin si klademe za cíl přirozeně navázat na rodinnou výchovu a vhodně ji doplňovat.

Do projektů mateřských škol, dětských skupin přinášíme kvalitní česká, britská a mezinárodní vzdělávací kurikula, vybíráme a školíme ty nejlepší vychovatele a učitele pro vaší mateřskou školu, základní školu nebo dětskou skupinu. Interiér mateřské školky, základní školy nebo dětské skupiny navrhujeme vždy originální, dle přání zadavatele. Naše návrhy jsou opřeny o naše dlouholeté zkušenosti z jiných zemí. S  ověřenými architekty vám rádi navrhneme mateřskou školku, základní školu nebo dětskou skupinu třeba v Asijském, Skandinávském, Etno anebo Provensálském stylu. Samozřejmě vždy podle současných moderních edukativních trendů. Mateřské, základní školy nebo dětské skupiny které zakládáme a provozujeme jsou profesionální a sofistikované.

Jsme členy

 

Spolupracujeme

Spolupracujeme

Spolupracujeme